Polyfunkčný obchodný dom Obchodná

Naša spoločnosť v auguste 2011 ukončila stavbu polyfunkčného obchodného domu na Obchodnej ulici č. 26,28 v Bratislave.

Bytový dom Beskydská 10 - DOKONČENÉ

Naša spoločnosť ukončila práce na výstavbe bytového domu na Beskydskej ulici 10 v Bratislave. Jedná sa o malopodlažný bytový dom s historickým nádychom a komornou atmosférou v širšom centre hlavného mesta SR Bratislava v peknom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou.

Dom pozostáva z 1 podzemného a 6 nadzemných podlaží, kde sa bude nachádzať celkovo 36 parkovacích miest a 27 bytov (z toho 4 mezonetové) s 2 výťahmi. Konštrukčne sa jedná o monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom a keramickými priečkami. Medzi bytmi budú železobetónové steny. Strecha je sedlová s keramickou krytinou. Obvodové steny budú zateplené 18 resp. 15cm minerálnou vlnou. Okná budú izolačné 3-sklo (profil Rehau Synego), zo strany ulice budú rolety a zo strany dvora žalúzie. Kúrenie bude riešené spoločnou plynovou kotolňou v dome a radiátormi. V dome bude optická prípojka UPC a VNET. 

Cena bytu je vrátane DPH a štandardu, ten bude vyšpecifikovaný a vyvzorkovaný onedlho - súčasťou štandardu budú bezpečnostné vchodové dvere, hotové omietky, vymaľované na bielo, osadené radiátory, pripravené rozvody elektriny vrátane vypínačov, zásuviek, rozvodov vody, odpadu, osadené okná a parapety, na balkónoch osadené zábradlia a dlažba. V cene sú aj vonkajšie žalúzie z dvornej strany domu a z čelnej strany vonkajšie rolety. Žalúzie a rolety budú na motorové ovládanie spínačom. Obklady 50x90cm, dlažby gres 50x90cm alebo 120x30cm, resp. 60x60cm a kúpeľňová sanita. Podlahy budú plávajúce zn. Egger, hr. 8mm 32 obrátkový, biele sokle, interiérové  dvere biele s obložkovou zárubňou. Bez kuchynskej linky. V cene bytov (s výnimkou 1-izbových) je klimatizácia zn. Toshiba 1 vnútorná a 1 vonkajšia jednotka umiestnená na streche. V mezonetových bytoch sú vnútorné jednotky 3ks.

Zoznam bytov s pôdorysmi a ich obsadenosťou a bližšími informáciami nájdete na webovej stránke projektu: beskydska.sk

Viac informácií už čoskoro/na vyžiadanie.

Zobraziť mapu


Typ nehnuteľnosti:
Lokalita:
Počet izieb:
Cena:
GDPR
22.10.2018
Ochrana osobných údajov
Nová webová prezentácia
28.08.2009
Vítame Vás na novej webovej prezentácii našich spoločností.