Administratívna budova Lodná

Naša spoločnosť ukončila realizáciu Administratívnej budovy na Lodnej ulici.

Obytná zóna - Slovenský Grob - Zátišie - UKONČENÉ

Popis projektu

Naša spoločnosť pre Vás pripravila ponuku stavebných pozemkov pre rodinné domy v Obytnej zóne Manor - Zátišie, nachádzajúce sa v okrese Pezinok, katastrálnom území Slovenský Grob. Lokalita je neďaleko od obce Slovenský Grob, ktorý je vzdialený iba 3 km od mesta Pezinok a od hlavného mesta Bratislavy 6 km - Vajnory, 20 km do centra mesta. Zátišie ponúka pekný výhľad na Karpaty a v blízkosti sa nachádza prírodná rezervácia Šúrsky les

 

Občianska vybavenosť

V blízkom okolí projektu Zátišie je kompletná občianska vybavenosť: nákupné stredisko TESCO, autobusová zástavka (autobus č. 630 chodí do Briatislavy), materská škôlka, základna škola, banky, obchody, reštaurácie a športové centrá.

Ponuka

Projekt ZÁTIŠIE ponúkol celkovo cca. 200 stavebných pozemkov od 450 do 1000m2 s kompletnými skolaudovanými inžinierskymi sieťami (voda, elektrika, plyn, kanalizácia, verejné komunikácie). Všetky pozemky sú v súčasnosti vypredané.
 
 
 
Rodinné domy
 
Naša spoločnosť v tejto lokalite realizovala aj výstavbu moderných nízkoenergetických domov vo vyhotovení holodom. Bližšie informácie o uvedených domoch nájdete na odkazoch nižšie:

Dokumenty

Zobraziť mapu


Typ nehnuteľnosti:
Lokalita:
Počet izieb:
Cena:
GDPR
22.10.2018
Ochrana osobných údajov
Nová webová prezentácia
28.08.2009
Vítame Vás na novej webovej prezentácii našich spoločností.