Polyfunkčný dom Bazová

Aktuálne realizujeme Polyfunkčný dom na Bazovej ulici v Bratislave s ponukou pekných 2-5izbových bytov a apartmánov

Nebytový (pivničný) priestor Michalská 3, Bratislava

Lokalita: Michalská 3, Bratislava
Rozloha: 147,57 m2
Cena: 500,00 € (15 063,00 Sk)


Viac info: Dana Smiešková
Telefón: 0905648272
E-Mail: kontaktný formulár
Detail nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom úplne novo zrekonštruované atraktívne nebytové priestory, ktoré sa nachádzajú v suteréne objektu na Michalskej ul. č. 3, v absolútnom centre pešej zóny Starého mesta Bratislava. Celková výmera priestorov je 147,56 m2 vrátane sociálneho zázemia.

Historická budova na Michalskej ulici č. 3 – Jeszenákov palác patrí medzi najstaršie šľachtické paláce Bratislavy. Palác patril po stáročia zámožným mešťanom a elite mesta, ktorá v jeho priestoroch poskytovala ubytovanie, napríklad aj účastníkom Uhorského snemu. Štvorkrídlový palác s uzavretým pavlačovým dvorom a monumentálnou uličnou fasádou s reprezentatívnym kamenným portálom, bohatou štukovou výzdobou a početnými kamennými, kovovými a drevenými architektonickými a výtvarnými prvkami predstavuje jeden z najhodnotnejších príkladov profánneho staviteľstva vrcholného baroka na území mesta.

Súčasťou tohto paláca sú aj tieto pivničné priestory, ktoré boli v minulosti využívané ako galéria / výstavné priestory. Sú vhodné aj na organizáciu eventov alebo ako vinná pivnička.

Cena nájomného je 500,00€ /mesiac bez DPH + prevádzkové poplatky 2,14€/m2/mesiac + zálohové poplatky za elektrickú energiu 0,50€/m2/mesiac.Typ nehnuteľnosti:
Lokalita:
Počet izieb:
Cena:
GDPR
22.10.2018
Ochrana osobných údajov
Nová webová prezentácia
28.08.2009
Vítame Vás na novej webovej prezentácii našich spoločností.