Polyfunkčný obchodný dom Obchodná

Naša spoločnosť v auguste 2011 ukončila stavbu polyfunkčného obchodného domu na Obchodnej ulici č. 26,28 v Bratislave.

Apartmány Green House - na predaj

Lokalita: Mlynská dolina 23, Bratislava
Rozloha: 33-52 m2
Počet izieb: 2
Cena: 4 200,00 € (126 529,20 Sk)


Viac info: Daniel Geržo
Telefón: 0903 666 466
E-Mail: kontaktný formulár
Detail nehnuteľnosti:

Predáme zaujímavé 2-3 izbové apartmány v novom projekte Apartmány - Green House skolaudované, zariadené a pripravené na nasťahovanie.

Apartmány sa nachádzajú v jednom z troch novostavieb 3-podlažných apartmánových domov, ktoré ponúkajú komfort menšieho počtu bytov, čo zaručuje väčšie súkromie pre jeho obyvateľov.Prednosťou je dopravná dostupnosť a už zariadené jednotky pripravené na nasťahovanie. 

V dome sa nachádza celkovo 13 dvojizbových a 1 trojizbový apartmán. Vrchné domu je ustúpené, vďaka čomu majú apartmány na 3NP priestranné terasy. Apartmány sa predávajú plne zariadené pripravené ihneď k nasťahovaniu, preto sú ideálnou voľbou ako investičná príležitosť alebo aj na súkromné bývanie. Súčasťou je kvalitný štandard, návrh zariadenia od bytovej dizajnérky a nábytok na mieru od stolárov ako aj kusový nábytok.

Ku každému apartmánu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie miesto v uzavretom areáli, ktoré zabezpečí možnosť bezproblémového parkovania a súkromia. V prípade záujmu je možné riešiť aj ďalšie parkovacie miesta.

Apartmány sa nachádzajú v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto, lokalita Machnáč / Pri Habánskom mlyne na ulici Mlynská dolina 23-27, odkiaľ sa bezproblémovo dostanete či už do centra mesta alebo na diaľnicu. Tenisové kurty spolu s reštauráciou, zastávky MHD, supermarket, nákupné stredisko, školy, škôlky, parky - to všetko Vám zabezpečí plnú občiansku vybavenosť na dosah.

 

Bližšie informácie vrátane cien, pôdorysov a fotiek nájdete na stránke projektu https://greenhouse-byty.sk/Typ nehnuteľnosti:
Lokalita:
Počet izieb:
Cena:
GDPR
22.10.2018
Ochrana osobných údajov
Nová webová prezentácia
28.08.2009
Vítame Vás na novej webovej prezentácii našich spoločností.