Polyfunkčný obchodný dom Obchodná

Naša spoločnosť v auguste 2011 ukončila stavbu polyfunkčného obchodného domu na Obchodnej ulici č. 26,28 v Bratislave.

Administratívne priestory na Štefanovičovej ul. 12

Lokalita: Štefanovičova 12, Bratislava
Rozloha: 215 m2
Cena: 9,00 € (271,13 Sk)


Viac info: Daniel Geržo
Telefón: 0903 666 466
E-Mail: kontaktný formulár
Detail nehnuteľnosti:

Predmetné priestory sa nachádzajú v objekte Štefanovičova 12-14, na 2. poschodí budovy. Budova disponuje podzemnou garážou, 24-hod. recepciou, výťahom, v tesnej blízkosti je niekoľko reštaurácií, kaviarní ako aj MHD zástavok (autobus, trolejbus, električka, v pešej dostupnosti vlaková stanica). 

Celková výmera ponúkaných priestorov je 215 m2. Pozostávajú zo veľkého open-space priestoru, zasadačky, kuchynky, serverovne a sociálnych zariadení. Ponúkame možnosť parkovania v garáži. Prístup do kancelárií je cez 24 hodinovú recepciu v budove. Samozrejmosťou je štrukturovaná kabeláž, otváravé okná a klimatizácia.

Cena: 9 EUR bez DPH / m2 / mesiac

prevádzkové poplatky: 4,00 EUR/ m2 / mesiac bez DPH). Prevádzkové poplatky zahŕňajú: poplatky za el. energiu v spoločných priestoroch, vodné, stočné, poplatky za zrážkovú vodu, plyn, odvoz odpadu, poplatky za správu budovy, za technické zabezpečenie budovy, za upratovanie spoločných priestorov,  za recepčnú službu, ďalej poplatky za stálu službu, poplatky za deratizáciu a dezinsekciu, za vonkajšiu zeleň, poplatky za umývanie fasády a poplatky za BZPO a PO v spoločných priestoroch, ďalej  poplatky za servisy a revízie  technológií a zariadení (najmä : revízie plynu, kamerového systému, výťahov, EPS, elektrických zariadení, elektronického zabezpečovacieho systému, klimatizácie, UPS, štrukturovanej  kabeláže, dopravného značenia, rámp, brán, posuvných dverí, rohoží) a tiež poplatky ostatné (napr. odpratávanie snehu, náhr. diely atď.) a poistenie.

Budova ďalej disponuje spoločenskou miestnosťou (vinárňou) v suteréne budovy, ktorú je po predchádzajúcej dohode možné využiť na rokovanie resp. teambuilding. Vieme takisto ponúknuť aj archívne priestory v podzemnom podlaží budovy 24 m2 + 55 m2.

Cena garážového státia: 150 EUR / mesiac / 1ks  bez DPH

Predmetné priestory sú k dispozícii ihneď.Typ nehnuteľnosti:
Lokalita:
Počet izieb:
Cena:
GDPR
22.10.2018
Ochrana osobných údajov
Nová webová prezentácia
28.08.2009
Vítame Vás na novej webovej prezentácii našich spoločností.